zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Kozy
Pauza
Fregata Polanowice
1:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Unia Leszcze
1:0
Iskra Sikorowo
Kolorowi Krusza Zamkowa
0:4
Zjednoczeni Szarlej
Noteć Inowrocław
1:2
Kujawiak Sukowy
Grom Ostrowo
2:2
Tarant Wójcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Pauza
Zjednoczeni Szarlej
0:1
Noteć Inowrocław
Kujawiak Sukowy
2:3
Unia Leszcze
Fregata Polanowice
2:2
Kolorowi Krusza Zamkowa
Iskra Sikorowo
1:1
Grom Ostrowo
Tarant Wójcin
4:1
Kujawy Kozy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarant Wójcin
Pauza
Unia Leszcze
0:3
Zjednoczeni Szarlej
Kolorowi Krusza Zamkowa
1:4
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawy Kozy
8:3
Iskra Sikorowo
Grom Ostrowo
4:1
Kujawiak Sukowy
Noteć Inowrocław
8:0
Fregata Polanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Sikorowo
Pauza
Zjednoczeni Szarlej
0:1
Grom Ostrowo
Fregata Polanowice
0:2
Unia Leszcze
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
5:3
Tarant Wójcin
Kujawiak Sukowy
2:3
Kujawy Kozy
Kolorowi Krusza Zamkowa
0:6
Noteć Inowrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Sukowy
Pauza
Unia Leszcze
3:2
Kolorowi Krusza Zamkowa
Noteć Inowrocław
0:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawy Kozy
4:1
Zjednoczeni Szarlej
Tarant Wójcin
2:0
Iskra Sikorowo
Grom Ostrowo
2:4
Fregata Polanowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szarlej
Pauza
Fregata Polanowice
6:6
Kujawy Kozy
Kolorowi Krusza Zamkowa
2:3
Grom Ostrowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
3:0
Iskra Sikorowo
Kujawiak Sukowy
4:5
Tarant Wójcin
Noteć Inowrocław
5:1
Unia Leszcze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Kozy
5:0
Kolorowi Krusza Zamkowa
Iskra Sikorowo
0:0
Kujawiak Sukowy
Tarant Wójcin
7:3
Zjednoczeni Szarlej
Grom Ostrowo
1:4
Noteć Inowrocław
Unia Leszcze
2:3
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Leszcze
5:2
Grom Ostrowo
Noteć Inowrocław
1:3
Kujawy Kozy
Fregata Polanowice
0:3
Tarant Wójcin
Zjednoczeni Szarlej
1:1
Iskra Sikorowo
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
10:2
Kujawiak Sukowy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawy Kozy
1:1
Unia Leszcze
Iskra Sikorowo
2:2
Fregata Polanowice
Tarant Wójcin
3:0
Kolorowi Krusza Zamkowa
Grom Ostrowo
0:2
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Kujawiak Sukowy
1:2
Zjednoczeni Szarlej
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Inowrocław
1:3
Tarant Wójcin
Kolorowi Krusza Zamkowa
2:1
Iskra Sikorowo
Fregata Polanowice
2:0
Kujawiak Sukowy
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
1:2
Zjednoczeni Szarlej
Grom Ostrowo
2:2
Kujawy Kozy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Szarlej
1:2
Fregata Polanowice
Kujawy Kozy
2:1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
Iskra Sikorowo
1:1
Noteć Inowrocław
Tarant Wójcin
1:0
Unia Leszcze
Kujawiak Sukowy
1:2
Kolorowi Krusza Zamkowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
- : -
Fregata Polanowice
Iskra Sikorowo
- : -
Unia Leszcze
Kujawy Kozy
Pauza
Kujawiak Sukowy
- : -
Noteć Inowrocław
Tarant Wójcin
- : -
Grom Ostrowo
Zjednoczeni Szarlej
- : -
Kolorowi Krusza Zamkowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij