zamknij reklamę

Podsumowanie Sezonu 2015/2016

Grom Ostrowo zakończyła sezon na jedenastym miejscu w tabeli z 26 punktami na koncie. Na zajęcie jedenastej pozycji na koniec sezonu 2015/2016 złożyło się 7 zwycięstw, 5 remisyi 14 porażek, przy stosunku bramkowym 49- 65 -18.

Bilans naszego zespołu:

Mecze domowe:13 meczy,6 zw. 4 rem. 4 por. 22 pkt. bramki:37-24  +13

Mecze wyjazdowe:13 meczy, 1 zw. 1rem. 11por. 4pkt. bramki:12- 41 -29

Ogółem: 26 meczy, 7 zw. 5 rem. 14 por. 26 pkt. bramki: 49- 65 -18

Najlepszymi strzelcami drużyny zostali: 1.Robert Rojek - 9 bramek, 2. Michał Stachowiak- 8 bramek, 3.Klaudiusz Nawrocki - 5 bramek.

Statystyka asyst nie była prowadzona , od przyszłego sezonu będzie . . .

Najwięcej czasu na boisku spędzili: 1.Dawid Sokołowski - 2070 minut, 2.Michał Stachowiak - 1819 minut, 3.Mateusz Skonieczny - 1731 minut

Bardzo dziękujemy kibicom, działaczom,trenerowi , prezesowi za przygotowaniu boiska na mecze oraz oczywiście zawodnikom za włożony wysiłek w cały sezon ligowy 2015/2016!!!